YL8-114100-L80 Toolholder Bushing ID 1” OD 1-1/4”
SKU
YL8-114100-L80
Toolholder Bushing ID 1” OD 1-1/4”
Add To Wish List
More Details
OD 1-1/4" / ID 1" / L 80MM